en_US
en
 
 
 
 
1162
Home
a, b, c, d
online, builder, online builder
 

Home

 
 

   Bütün hayatın internete taşındığı günümüzde insanlar ihtiyaçlarının çoğunu internetten gidermektedir. Her geçen gün gelişen ve hızla ilerleyen teknoloji artık dünya sınırlarını ortadan kaldırmıştır. Günümüzde bilgisayar ve internet sayesinde oturduğumuz yerden dünyadaki her hangi bir siteye girerek istediğimiz bilgiye ulaşabiliyor, istediğimiz ürünü satın alabiliyoruz.

  İnterneti; bilgi alış-verişinde iletişimde ve en önemlisi ticarette etkin olarak kullandığımız bu çağımızda bizimde internetten en üst düzeyde faydalanmamızın en iyi yolu ise bir web sitesine sahip olmamızdır.

read more...

 

Beş Maymun Hikaysi 

   “Düşündüklerini birbirlerine yaptırmadılar ve yaptıkları üzerine düşünmediler”

   “Mümin Sekman’ın “Her Şey Seninle Başlar” Kitabından Alıntı” 

   Kafese beş maymun koyarlar. Ortaya bir merdiven kurarlar. Kafesin tepesine de iple muz asarlar. Herhangi bir maymun merdivenleri çıkarak muzlara ulaşmak istediğinde, dışarıdan üzerine soğuk su sıkarlar. Sadece merdivenleri çıkmaya çalışan maymun değil, diğerleri de bu soğuk sudan nasibini alır.

read more...

 

Multi Level Marketing

  -Bir sektörün gelecek potansiyelini değerlendirebilmenin en iyi yollarrından birisi, büyük yatırımcı şirketlerin bu sektöre olan ilgisini yada ilgisizliğini gözlemlemektir.  Aynı durum her sektörde olduğu gibi  MLM sektörü içinde geçerlidir. O halde yatırımcı şirketlerin bu sektör üzerine olan ilgilerine bir göz atalım. Böylece sizin şu ana kadar göremediklerinizi belki de bu açıdan bakmanıza yardım ederek farklı bir şeyler görmenizi sağlarım. Sizin yaşamınızı değiştirebilecek şeyler.
   İşte bahsettiğim o örneklerden sadece bir kaç tanesi. . !

read more...